Хмільний Львів

   Щоп’ятниці 3 дні/2 ночі

In vino veritas – істина в вині

Ми пропонуємо Вам стати частинкою львівського життя, поринути в екзотику міських кнайп та неповторність львівських вуличок.

1 день (П`ятниця(
Приїзд до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю). 
Пішохідна екскурсія “Хмільні легенди старовинного Львова”. Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, побачите пл. Ринок, Ратушу, Арсенал, Вірменську та Успенську церкви, Домініканський костел, Латинську катедру, відвідаєте Аптеку-музей «Під чорним орлом», Італійський дворик - єдину в Україні унікальну триярусну ренесансну аркада-лоджія. У рамках  туру Ви зможете ознайомитися із львівськими ресторанами у стилі АРТ. Завітавши в гості до Мазоха (Мазох-кафе), спробуєте індивідуальних екстремальних коктейлів та їжу з афродизіаками (за додаткову плату). Постукавши у двері «Криївки» - ознайомитеся з історією УПА та спробуєте медовуху (за додаткову плату). А зацікавившись «Гасовою лямпою» - зустрінитеся із бронзовими батьками гасової лампи Яном Зегом та Ігнатієм Лукашевичем та спробуєте міцних напоїв - бензівку, нафтівку і гасівку, а також смачне пиво із бочок, привезених з Німеччини (за додаткову плату).


Факультативно пропонуємо: 
15.00-17.00. Екскурсія підземеллями Львова, під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (факультативно - 100 грн/ос., додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, дегустація кави, підземелля церкви- 10 грн.).

Ввечері рекомендуємо відвідати:
- Ресторан-пивоварня у Львові «Кумпель» зі свіжозвареним пивом.

Ввечері факультативно пропонуємо:
екскурсія «Нічна Варта» (початок о 21.00, вартість 150 грн/особа) 

2 день (Субота)
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Львову (автобусна). Вас чекає захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, знайомство з двома центральними проспектами Львова - проспектом Свободи та проспектом Шевченка, Оперним театром,  архітектурним комплексом 
колишнього головного греко-католицького храму України -  Собору Святого Юра. 

Ввечері в ПОДАРУНОК екскурсія + дегустація пива в театрі пива "ПРАВДА":

П'єш пиво? Дізнайся, що це таке. 
Запрошуємо Вас В
Театр Пива ПравDa
Серце Львова пл.Ринок 32
вся ПравDa про пиво. 
Безкоштовна дегустація  
та 
мільйон нових селфі. 
Саме той театр,де не варто пропускати жодної прем'єри

3 день (Неділя).
Сніданок.
Пропонуємо  факультативні екскурсії:
09.00-18.00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини”(8 год.) з відвіданням Олеського замку - видатна пам'ятка архітектури та історії XIV - XVIII ст. Перша згадка - 1327 р. Польські історики називають Олесько - колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків - Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв. В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, "Віденський" зал (з найбільшою картиною України "Битва під Віднем", розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи "українського Мікеланджело" Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком - фондосховище Львівської галереї мистецтв. Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква. Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали "польським Версалем", "галицьким Версалем". До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір. Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським. В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір'ї замку - великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева.  (факультативно - вартість 250 грн. на 1 особу, додатково оплачуються вхідні квитки - 75 грн/особа).

Або:
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд ц. Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим лісом національного парку Яворівський з відвідуванням св. джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативно - вартість 250 грн/особа).


Або:
15.00-17.00 Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст. (факультативно - 100 грн/особа).
Виїзд зі Львова.

Ціна в грн. на 1 особу (мін.2 ос.): 

 

Готель

Вартість туру

Гетьман 3* (cтандарт)

1035

Апартаменти Ірена (стандарт)

1210

Апартаменти Ірена (студіо)

1260

Старий Краків 3* (стандарт)

1350

Жорж (економ)

1390

Преміум 3* (cтандарт)

1550

Леотель 3* (стандарт)

1550

Нота Бене 3* (стандарт)

1550

Арт-готель Модерн 3* (стандарт)

1550

Євроготель 3* (стандарт)

1830

Жорж 3*(номер стандарт)

1870

Reikartz Дворжец 3* (стандарт)

1925

Атлас 4*(номер “стандарт”)

3450

Асторія 4*(номер «класік») 3450

 

У вартість входить: 
- проживання (2 ночі) у вибраному готелі – двомісні номери;
- 2 сніданки;
- трансфер вокзал-готель;
- екскурсійне обслуговування згідно програми;
- транспортне обслуговування в другий день - 3 год.

Додатково оплачується: 
- вхідні квитки; 
- факультативні програми (потрібно бронювати при замовленні туру); 
- медичне страхування.