Львів для великих і малих

  

3 дні / 2 ночі

щоп'ятниці

1 день п'ятниця Прибуття до Львова. Трансфер в готель, поселення після 14.00.
Пішохідна екскурсія по Львову "Визвольними шляхами" (2 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова.
Факультативно пропонуємо:
Екскурсія підземеллями Львова (2год.), під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (факультативно 100 грн за особу, додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, дегустація кави, підземелля церкви-10грн.).
У вільний час рекомендуємо відвідати:
-Львівський академічний обласний театр ляльок 
- музей першого президента України М. Грушевського та музей І. Франка,
- Музей старовинної зброї „Арсенал”,
- Музей меблів та порцеляни,
- Майстерню шоколаду,
- Аквапарк «Пляж» (60грн за дорослого),
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):
- екскурсія "Нічна варта" (початок з 21.00, вартість 150 грн/ос.)
2 день субота Сніданок.
Пішохідна екскурсія “Вулицями старовинного Львова” (3 години): Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок: Ратушу, Чорну Кам’яницю, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Массарі, Шольц-Вольфовичів, Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську,  Домініканський собор, монастир Бернардинів... 
Пропонуємо також екскурсію на чудо-поїзді: чудо поїзд - транспортний засіб на колесах, розрахований на перевезення до 56 осіб, що складається з локомотива-тягача та двох причепів з опаленням та прозорим скляним дахом (тривалість 50хв, вартість 50грн. за дорослого, 25грн. для дітей до 13р.).
У вільний час рекомендуємо відвідати:
- концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по суботах, неділях.
 Ввечері рекомендуємо відвідати:
- Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50грн). 
- Львівську обласну філармонію
3 день неділя Сніданок.
Виселення з готелю до 14.00.
Факультативно пропонуємо:
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд ц. Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим  лісом національного парку Яворівський з відвідуванням св. джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативно - вартість 250 грн. на 1 особу). Повернення у Львів.
Або
09.30-18.00 Екскурсія «Золота підкова Львівщини» - захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків (факультативно - вартість 250 грн. на 1 особу).
Виїзд зі Львова.


Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.):

Готель Вартість туру за дорослого

Вартість туру для 1 дитини (при проживанні 1 дорослий + 1 дитина до 16 р.)

Гетьман 1115 ​1050
Старий Краків ​1425 ​1375
Жорж (економ) ​1470 ​1420
Леотель ​1640 ​1590
Евроготель 3* ​1910 ​1860
Дністер 4* (номер "прем'єр") ​2750 ​2700
Асторія 4* (номер "стандарт") ​3350 ​3350

У вартість входить:

- проживання в готелі вибраної категорії (2 ночі), 2-місне розміщення в номері категорії «стандарт», або категорії, вказаної в прайсі;

- 2 сніданки в готелі;

- трансфер вокзал – готель;

- пішохідна екскурсія  «Визвольними шляхами» по Львову 2 години;

- пішохідна екскурсія «Вулицями старовинного Львова» - 3 години.

Додатково оплачується:

- факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);

- вхідні квитки.

- медичне страхування.